Czujniki NOX/ADBLUE


Firma PROengines proengines.eu/ specjalizuje się w regeneracji oraz naprawie systemów oczyszczania spalin (AdBlue) DNOX 1 i DNOX 2 oraz czujników NOX do samochodów ciężarowych DAF, MAN, SCANIA, IVECO, VOLVO, RENAULT, MERCEDES.

Ponadto regenerujemy i prowadzimy sprzedaż części do ogrzewań postojowych firm Webasto i Eberspächer. 

W naszej ofercie posiadamy również części nowe. 

Tel+48 503 302 310-mailinfo@proengines.eusklep - proengines.eu/

Na części regenerowane udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Regenerację przeprowadzamy wyłącznie na oryginalnych podzespołach oraz oprogramowaniu. Posiadamy również certyfikaty oraz potwierdzenia szkoleń przeprowadzonych przez instruktorów firmy BOSCH.

Gwarancje
Wszystkie produkty zakupione w PRO engines objęte są 12 miesięczną gwarancją. Gwarancje realizowane są za pośrednictwem naszej firmy.   

Dogodne płatności       
Za pobraniem 
Przy odbiorze przesyłki
Przelewem. Decydując się na tę formę płatności, zwolnieni są Państwo z konieczności przygotowywania gotówki dla kuriera i dokonywania płatności podczas dostawy. 
Karta płatnicza     
Wpłata gotówki 

Wysyłka     
Zamówienia złożone do godziny 13:00 wysyłam tego samego dnia. Zamówienia złożone po godzinie 13:00, realizowane są następnego dnia roboczego. Zamówienia złożone z przedpłatą na konto, wysyłana są 1-2 dni robocze po otrzymaniu przelewu.  

Wystawiamy faktury VAT     
Wszystkie ceny podane w sklepie www.proengines.eu są cenami netto wyrażonymi w złotych polskich. Aby otrzymać fakturę VAT, prosimy o przesłanie wszystkich niezbędnych danych lub podanie ich w formularzu podczas składania zamówienia. Wystawiamy faktury na każdy zakup, zgodnie z obowiązującymi przepisami.   

Tel+48 503 302 310-mailinfo@proengines.eu sklep - proengines.eu/

Zapraszamy do współpracy
Zespół PRO engines

 

 

 


 

 


STACJA KONTROLI POJAZDÓW GD/047/P

e-mail: autokompleks.eu@gmail.com kom: 607 831 300 kom: 880 619 619

Nie odsyłamy żadnego Klienta bez przeglądu. Tylko u nas w razie konieczności likwidacji wycieków, wykonamy niezbędne zabiegi na miejscu - umycie silnika i podwozia, lokalizacja wycieku, likwidacja przyczyny!!! 

Wykonując w naszej SKP okresowe badanie techniczne, Klient otrzymuje rabat 10% na pozostałe oferowane u nas usługi.

Zapraszamy na diagnozę stanu podwozia w samochodzie. Możesz być zaskoczony jak bardzo Twoje auto bez względu na wiek, potrzebuje fachowej konserwacji.

wykonanie: Netidea.pl - Strony internetowe
Start | Mapa strony | Użytkownicy online: 10